ویزیت پزشک در منزل شیراز

ویزیت پزشک در منزل شیراز

یکی از خدمات پزشکی در منزل شیراز طب ، انجام معاینه و ویزیت پزشک در منزل در شیراز  می باشد. ویزیت پزشک در منزل شیراز توسط مجرب ترین پزشکان موجود در کادر پزشکی شیراز تب انجام می شود. پزشکان عمومی و متخصصان ما در شیراز طب پس از اعلام از مرکز ارتباطات با خانواده بیمار تماس می گیرند و شرح حال کاملی از خانواده بیمار میگرند و در کوتاه ترین زمان بیمار را در منزل ویزیت می کنند .

پزشکان ما قبل از اعزام به منزل بیمار با بیمار تماس می گیرند و علاوه بر شرح حالی که کارشناسان مرکز از بیمار یا همراه بیمار می گیرند خود نیز شرح حال کاملی از آنها می گیرند تا در صورت نیاز تجهیزات خاص با خود ببرند بعد از ویزیت بیمار دکتر داروهای لازم را برایش نسخه می کند اگر داروها خوراکی باشند که نیاز به کار خاص دیگری نمی باشد و فقط دستور دارویی را به بیمار اعلام می کند اما اگر سرم و داروی تزریقی داشته باشند با پرستاران مرکز هماهنگ می شود که سریعا بر بالین بیمار حاضر شوند و اقدامات درمانی تکمیلی را انجام دهند .

برای بیمارانی که به هر دلیلی نمی توانند از منزل بیرون بروند مرکز درمان در منزل شیراز طب ، خدمات ویزیت پزشک در منزل را فراهم آورده است تا کلیه تخصص ها را به منزل بیمار اعزام نماید و پزشکان متخصص ما تمام سعی خود را می کنند تا درمان مناسبی برای بیمار انجام دهند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 3 =