ویزیت پزشک متخصص در منزل شیراز

یکی از خدمات پزشکی در منزل درمان گران پارس ، خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل شیراز  می باشد. ویزیت پزشک متخصص در  شیراز، توسط درمان گران پارس و در منزل شما  انجام می گردد، همچنین کلیه خدمات مرتبط با بستری کردن بیمار و تحت نظر گرفتن بیمار توسط پزشک و تیم پزشکی ، در این مرکز انجام میگردد. کادر پزشکی درمان گران پارس که خدمات معاینه پزشکی در منزل را انجام می دهند ، متشکل از پزشکان با تجربه و متخصص خانم و آقا می باشد .درمان گران پارس دارای متخصصین داخلی و زنان و متخصص عفونی و همچنین متخصص و فوق تخصص جراحی عمومی می باشد.

پزشکان متخصص ما قبل از اعزام به منزل بیمار با بیمار تماس می گیرند و علاوه بر شرح حالی که کارشناسان مرکز از بیمار یا همراه بیمار می گیرند خود نیز شرح حال کاملی از آنها می گیرند تا در صورت نیاز تجهیزات خاص با خود ببرند، بنابر این کیفیت خدمات ویزیت پزشک متخصص در شیراز، دارای تمامی استانداردهای پزشکی لازم می باشد. بعد از ویزیت بیمار دکتر داروهای لازم را برایش نسخه می کند اگر داروها خوراکی باشند که نیاز به کار خاص دیگری نمی باشد و فقط دستور دارویی را به بیمار اعلام می کند اما اگر سرم و داروی تزریقی داشته باشند با پرستاران مرکز هماهنگ می شود که سریعا بر بالین بیمار حاضر شوند و اقدامات درمانی تکمیلی را انجام دهند .

برای بیمارانی که به هر دلیلی نمی توانند از منزل بیرون بروند مرکز درمان در منزل درمان گران پارس شرایطی را فراهم آورده است تا کلیه تخصص ها را به منزل بیمار اعزام نماید و پزشکان متخصص ما تمام سعی خود را می کنند تا درمان مناسبی برای بیمار انجام دهند.

[تعداد: 13    میانگین: 2.6/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 + = 35