لیست خدمات درمانی در منزل

خدمات پزشکی در منزل

وجود معضلات ترافیک شهری و یا امکان جابجایی بیماران سالمند و یا بیماران ناتوان ، نیاز به استفاده از این خدمات را دو چندان می کند.پزشکان مجرب این مجموعه همگی دارای پروانه طبابت بوده و با تجهیزات کامل معاینه ، خدمات خودرا در منزل بیمار به نحو مطلوب به انجام می رسانند.ضمنا درصورت نیاز بیمار جهت تهیه دارو ، انجام تزریقات و سایر امور پرستاری در منزل ، خدمات رسانی صورت می گیرد.

جزئیات بیشتر

خدمات پرستاری در منزل

انجام خدمات تزریقات و سرم- تعویض یا نصب سوند یا فولی- انجام نوارقلب- گرفتن فشارخون و تست قند خون- انجام و تعویض انواع پانسمان های مختلف و تعویض پانسمان بعد از عمل جراحی و خدمات مراقبت بیمار ازجمله فعالیت های این مرکز می باشد.

جزئیات بیشتر

ترمیم و پانسمان انواع زخم ها در منزل

پانسمان و ترمیم انواع زخمها از جمله زخم های دیابتی و یا زخم های بستر و همچنین سوختگی های درجه 1  و 2 به واسطه روشها و پانسمانهای نوین به همراه نظارت پزشک با تجربه در زخم ، صورت می پذیرد.

جزئیات بیشتر

 تهیه دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز

این مرکز درصورت نیاز بیمار به دارو و یا هرگونه تجهیزات پزشکی و کمک درمانی، پس از دریافت نسخه معتبر پزشکی از درب منزل، نسبت به تهیه دارو و یا تجهیزات پزشکی برای بیماران محترم اقدام می نماید.

جزئیات بیشتر

ارائه تجهیزات مراقبت بیمار در منزل در مدت مورد نیاز (نظیر اکسیژن ساز یا فتوتراپی نوزاد)

با توجه به پیشرفت امکانات و تجهیزات پزشکی و ازطرفی افزایش خطر عفونت های بیمارستانی برای بیمار ، بسیاری از پزشکان بعد از انجام اقدامات ضروری ، بیمار را ترخیص می کنند.ما به شما توصیه می کنیم بسیاری از وسایل و تجهیزات مورد نیاز و گران قیمت جهت مراقبت از بیمار را برای مدتی که مورد نیاز شما میباشد، از ما یا همکاران ما اجاره کنید و بعد از اتمام مرحله درمان بیمار، نسبت به عودت تجهیزات اقدام نمائید.

جزئیات بیشتر

انجام خدمات آزمایشگاه طبی در منزل

ازجمله خدمات این مرکز، خون گیری و اخذ سایر نمونه ها نظیر ادرار در منزل بوده و پس از انجام کلیه آزمایشات استاندارد مورد نیاز پزشک درمحل آزمایشگاه با کیت های دقیق آزمایشگاهی، نتیجه آزمایش درمنزل به بیمار تقدیم میگردد.

جزئیات بیشتر

خدمات مامایی و چکاپ مادران باردار درمنزل قبل و بعد از زایمان توسط ماما یا پزشک متخصص زنان و زایمان

کنترل زنان باردار در زمان بارداری خصوصا کنترل قند بارداری و ارائه راهنمایی های لازم توسط ماما و یا درصورت لزوم پزشک متخصص درمنزل ازجمله فعالیتهای این مرکز می باشد.

جزئیات بیشتر

انتقال به بیمارستان

درصورت نیاز بیماران به انتقال از منزل به بیمارستان و یا بالعکس ، این مرکز با استفاده از خودرو مناسب و یا آمبولانس خصوصی دراسرع وقت این امر را سازماندهی می کند.

جزئیات بیشتر

حمل و همراهی بیمار از استانها و شهرها و یا شهرستانهای مجاور به مراکز درمانی و تخصصی و یا بیمارستان در شیراز

این مرکز جهت بیماران در استانها و شهرهای مجاور، آنها را در مراکز درمانی، تخصصی و یا بیمارستان همراهی نموده و بدون هیچگونه معطلی نسبت به اخذ نوبت جهت پزشک متخصص و یا خدمات پاراکلینیکی و یا جراحی مورد نیاز بیمار اقدام می نماید و درصورت نیاز، حتی امور مراقبتی بیمار بعد از جراحی را نیز توسط پرستار مجرب به انجام می رساند.

جزئیات بیشتر

خدمات اخذ نوبت پزشک تخصصی و یا فوق تخصصی

این مرکز برای بیمارانی که نیاز به این خدمات دارند، از پزشکان متخصص یا فوق تخصص    مورد نظر بیمار و یا همکار، اقدام به اخذ نوبت کرده و حسب نیاز بیمار، وی را به همراه پرستار مطمئن تا محل مطب با وسیله نقلیه مناسب همراهی نموده و بعداز انجام خدمات، به منزل بازگردانده خواهد شد.

جزئیات بیشتر

خدمات پاراکلینیکی (رادیولوژی- سونوگرافی- ام.آر.آی و ...)

انجام کلیه خدمات پاراکلینیکی شامل گرفتن عکس رادیولوژی- سونوگرافی- ام.آر.آی- سی تی اسکن و سایر خدمات پاراکلینیکی در مراکز معتبر به همراه پرستار با تجربه و همچنین حمل بیمار تا آن مرکز، صورت پذیرفته و پس از انجام خدمات، بیمار به منزل بازگردانده خواهدشد.

جزئیات بیشتر

خدمات مشاوره و طرح درمان در زمینه انواع جراحی ها

مشاوره در زمینه انواع جراحی ها، انتخاب جراح مناسب جراحی و همچنین بیمارستان مناسب طبق قرارداد با بیمه موجود بیمار برای بدست آوردن بهترین نسخه و شرایط بهبودی و کمترین هزینه برای بیمار و طرح کامل درمان تا پایان درصورت نیاز برای بیمار صورت می پذیرد.

جزئیات بیشتر

انجام کلیه مراحل بستری در بیمارستان جهت جراحی امور مراقبت از بیمار قبل ازعمل جراحی و بعداز عمل جراحی

انجام کلیه امور قبل از جراحی به همراه پرستار مجرب شامل انجام آزمایشات، عکس برداری، رادیولوژی و یا سونوگرافی درصورت لزوم و همچنین کلیه امور بعد از جراحی شامل مراقبت روزانه و شبانه در بیمارستان توسط پرستار تا زمان ترخیص درصورت نیاز بیمار، صورت می گیرد.

جزئیات بیشتر

خدمات پزشکی درمحل جهت ارگانها و سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی

چکاپ و معاینه کامل توسط پزشک عمومی، گرفتتن نمونه جهت آزمایش کامل خون ، چشم پزشکی، بینایی سنجی و ... به صورت کلی و یا مدون درمحل آن شرکت و یا سازمان درصورت نیاز صورت پذیرفته و نتایج به صورت کلی و یا مدون به همراه پرونده پزشکی امور صورت گرفته ، به آن سازمان یا شرکت تقدیم می گردد.لازم به ذکراست انجام آزمایش خون جهت بررسی قندخون کارمندان بسیار ضروری می باشد. چراکه تجربه نشان داده حدود 20درصد از افراد دیابتی از بیماری خود اطلاع ندارند و آثار سوء این بیماری به شدت از توانمندی مفید پرسنل و کارمندان می کاهد و بدلیل عدم اطلاع از بیماری و همچنین متعاقبا عدم کنترل بیماری، شخص مبتلا را یکباره دچار مشکل جدی و غیرقابل جبران خواهد نمود.

جزئیات بیشتر

[تعداد: 9    میانگین: 2/5]