خدمات آزمایشگاه طبی در منزل

نمونه گیری جهت خدمات کامل آزمایشگاه طبی در منزل

  آزمایشات کامل خون، ادرار ، مدفوع  کلیه افراد به راحتی در منزل قابل انجام می باشد.با نمونه گیری در منزل در صورت نیاز به انجام هر گونه آزمایش ظروف نمونه گیری ادرار و مدفوع برای بیمار ارسال شده و پس از آن پرستار جهت گرفتن نمونه خون به منزل بیمار اعزام می گردد و نمونه خون و سایر نمونه ها توسط پرستار به آزمایشگاه ارائه شده و آزمایشات به صورت دقیق انجام شده و نتیجه آن در منزل به بیمار تحویل میگردد و یا در صورت درخواست بیمار به صورت پست الکترونیکی ارسال میگردد.

 توجه :  هزینه دریافتی از بیمار طبق  نوع بیمه بیمار فقط با توجه به تعرفه رسمی آزمایشگاهها دریافت می‌شود و علاوه بر هزینه رفت و برگشت پرستار و تعریفه اصلی آزمایشات هیچگونه هزینه دیگری از درخواست کننده آزمایش دریافت نمی گردد.

توجه : در صورت نیاز به چکاپ کامل آزمایش خون و یا سایر آزمایشات جهت بهرمندی از بیمه پایه بیمار لیست آزمایشات لازم توسط پزشک عمومی مرکز درمان گران پارس  در دفترچه بیمار درج شده و پس از آن ،انجام روند آزمایش برای درخواست کننده با فرانشیز تعرفه بیمه ،انجام میگیرد.

 کلیه آزمایشات پایش سلامت به همراه نمونه گیری و پاپ اسمیر،چکاپ سینه توسط ماما و نوار قلب برای بانوان  وهمچنین  آزمایشات پروستات برای آقایان  در منزل صورت میگیرد.

همچنین چکاپ کامل آزمایشات پایش سلامت  برای سایر سرطانها و عفونتها و التهاب ها، رماتیسم ،قند خون ،چربی خون و کلسترول در یک بسته کامل با قیمت بسیار پایین نیز انجام میشود.

در صورت نیاز به هرگونه عمل جراحی مراحل انجام آزمایشات قبل از عمل جراحی انجام مراحل اولیه قبل از عمل با مشاوره و همراهی پرستار برای بیماران انجام می‌گردد.فواید انجام نمونه گیری آزمایشات در منزل

1-برای کلیه افراد سالمند و ناتوان جهت جلوگیری از بروز هرگونه خطر در حمل و نقل و سختی برای بیمار بهتر است آزمایشات در منزل صورت گیرد و در کمال آرامش و آسایش نتیجه به بیمار اعلام و روند انجام درمان پس از آن صورت گیرد.

2-برای بانوان جهت چکاپ کامل سلامت آزمایشات توسط بانوان پرستار و یا ماما در منزل با شرایط مطلوب و راحت صورت میپذیرد.

[تعداد: 10    میانگین: 2.9/5]